VAAUdress.eu | vasarinės suknelės | didelių dydžių suknelės vasarai
15760
page-template-default,page,page-id-15760,theme-starflix,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive

Vasarinės suknelė

Vasarinė suknelė dažniausia įsivaizduojama kaip lengvutė, platėjanti, besiplaistanti gėlėta ryškiaspalvė suknelė idealiai deranti prie įdegusio kūno.

Vasarinės suknelės kaip ir dauguma šiuo suknelių šiuo metu gaminamos iš trikotažo audinių. Vasarą dominuoja viskozės audiniai ir medvilnė su elastanu. Taip pat paskutinius keletą metų ryškiai populiarėja šifono audiniai ir „šlapias šilkas”. Pastarieju du ypatingai ploni ir lengvi audiniai, todėl populiarėjant laisvoms ir nelįemenuotoms suknelėms tapo tiesiog nepakeičiami.

Viskozė – labai praktiškas audinys, nes yra ryškių spalvų, sugeria prakaitą ir labai lengvai prižiūrimas bei malonus dėvėti.

Didelių dydžių vasariškos suknelės būna labai įvairios: gėlėtos tiesios suknelės, ryškiaspalvės platėjančio silueto suknelės, vienspalvės suknelės dekoruotos raštais, marškinių tipo suknelės, suknelės be rankovių ir su trumpomis rankovėlėmis, medvilninės suknelės su kišenėmis ir be jų, margos suknelės įvairiausių raštų.

VAAUdress.eu visos rekomenduojamos didelių dydžių vasarinės suknelės yra pagamintos Lietuvoje, todėl puikiai atitinka mūsų šalies moterų skonį bei kūno sudėjimą. VAAU suknelės pasižymi itin aukšta pagaminimo kokybe.