VAAUdress.eu | suknelė | didelių dydžių suknelės | VAAU
15756
page-template-default,page,page-id-15756,theme-starflix,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Suknelės

Moteriška suknelė – tai vientisas rūbas neturintis perskyrimo ties liemeniu, kitaip sakant tai viršutinės ir apatinės kūno dalies rūbas sujungtas ties liemeniu, paprastai neturintis klešnių.

Suknelės būna labai įvairios: vestuvinės, proginės suknelės, vasarinės suknelės, tačiau pačios populiariausios tiek pasirinkimo tiek dėvėjimo prasme yra klasikinės moteriškos suknelės. Šios suknelės puikiai tinka kasdienai, į darbą ar net nedidelį vakarėlį.

Keičiantis žmonių gyvenimo tempui keitėsi ir rūbų audiniai, todėl nekeista, jog suknelės šiuo metu gaminamos daugiausia iš trikotažinių audinių. Trikotažosuknelės turi dvi geriausias savo savybes: pirmoji yra tai jog jos elastingos ir nevaržo judesių, antroji  – jos beveik nesiglamžo ir yra lengvai prižiūrimos.

www.vaaudress.eu Jūs rasite VAAU vidutinių ir didelių dydžių sukneles. Siūlome Jums nuo 38 (44) iki 52 (58) dydžio klasikinio stiliaus sukneles.  Visos siūlomos suknelės pagamintos Lietuvoje. Garantuojame nepriekaištingą pagaminimo kokybę. Suknelė – pagrindinis rūbas moters drabužinėje, tad jų niekada nebus per daug.

VAAUdress.eu kviečia sutaupyti laiko vaikštant po parduotuves ir didelių dydžių sukneles internetu įsigyti jau dabar !