VAAUdress.eu | sarafanai | juodas sarafanas | sarafanai su kišenėmise
15767
page-template-default,page,page-id-15767,theme-starflix,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive

Sarafanai

Sarafanas – tai moteriškas rūbas be rankovių, dėvimas ant palaidinės. Šio rūbo pavadinimas kilęs iš persų kalbos sarapa – reiškusio kilmingas rūbas.

Sarafanas – labai praktiškas moteriškas rūbas, nes keičiant palaidines galima turėti daugybę skirtingų derinių. Nuo puošnaus komplekto skirto šventei iki kasdienio ir patogaus vaikščioti po namus ar į darbą.

Sarafanai dažnai yra darbo rūbai, kavinėse, tarnautojų uniformose, viešbučių administratorių mėgstamas rūbas, taip pat jie labai populiarūs mokytojų tarpe.

VAAUdress.eu jūsų pasirinkimui yra skirtingų ilgių ir siluetų bei spalvų sarafanai. Smarkiai platėjantys sarafanai su kišenėmis  puikiai tinka platesnius klubus turinčioms moterims, o tiesaus silueto sarafanas nepakeičiamas rūbas didesniu bustu pasižyminčioms moterims, mėlyni sarafanai tinka mokytojoms, nes daugumos mokyklų uniformų spalva mėlyna, na o juodas sarafanas kalba pats už save, juk nėra universalesnės spalvos kaip juoda.