VAAUdress.eu | proginės suknelės | didelių dydžių proginės suknelės
15753
page-template-default,page,page-id-15753,theme-starflix,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive

Proginės suknelės

Proginės suknelės tai suknelė skirta šventei, na o švenčių juk būna pačių įvairiausių. Būna labai didelės šventės tokios kaip vestuvės ar krikštynos, tuomet proginės suknelės būna ilgos, pūstos tačiau dažniausia vienam vakarui, o tada pakabinamos į spintą ilgam kabėjimui. Šio tipo suknelės taip pat esti ir labai brangios.

Kita kategorija švenčių tai jubiliejai, gimtadieniai, metinės, darbo vakarėliai ir kt. Šio tipo šventėms moterys linkusios ieškoti proginės suknelės, kurią dar galėtų keletą kartų dėvėti kitose šventėse, todėl čia suknelės paprastesnės, elegantiškos, tačiau ne tokios puošnios. Dažnai tai klasikinio kirpimo suknelės iki kelių, pagamintos iš puošnesnio audinio. VAAU siūlomos proginės suknelės moterims pagamintos iš trikotažo audinių, todėl moterys ne tik pasipuošia bet ir jaučiasi patogiai.

VAAUdress.eu šventinės suknelės moterims internetu labai praktiškas pasirinkimas kainos ir kokybės santykio atžvilgiu. Čia proginės suknelės apkūnioms moterims gaminamos iš elastingų audinių todėl puikiai tinka įvairiausių figūrų moterims. Didelis dydžių pasirinkimas (net 9 skirtingi dydžiai) taip pat palengvina apsipirkimą.

VAAU didelių dydžių proginės suknelės pasižymi minimalistiniu stiliumi ir klasikine elegancija, todėl prie jų puikiai dera jūsų turimi ar jau įsigyti aksesuarai, papuošalai ir avalynė, o keisdami šiuos atributus su mūsų proginėmis suknelėmis kaskart atrodysite kaip su nauja suknele.

Jūsų pasirinkimui siūlome įvairių šventinių suknelių: juodos, bordo, raudonos, mėlynos, rudos, žalios, pilkos, ilgomis, 3/4 rankovėmis ir net trumpomis. Proginių suknelių asortimentas didelis todėl kviečiame išsirinkti kuo rengsitės artimiausioje šventėje.