VAAUdress.eu | palaidinės ilgomis rankovėmis | moteriškos palaidinės
15895
page-template-default,page,page-id-15895,theme-starflix,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Palaidinės ilgomis rankovėmis

Palaidinės ilgomis rankovėmis yra skirtos dėvėti vėsesniu oru arba patalpoje, kurioje yra vėsiau. Dažniausia šio palaidinės mums asocijuojasi su šiluma.

Palaidinės ilgomis rankovėmis gali būti įvairios:

  • Šventinės palaidinėsbliuskutės, šios palaidinės ilgomis rankovėmis būna ne dėl šilumos, o dėl to jog moterys nori dengti rankas, nes dažnai yra nepatenkintos jų išvaizda. Sprendimai būna labai įvairūs: proginėms palaidinėms rankovės siuvamos iš tiūlo, šifono ar kito plonesnio audinio.
  • Marškiniai – tai susagstoma visame ilgyje palaidinė, būna ir trumpomis ir ilgomis rankovėmis.
  • Palaidinės ilgomis rankovėmisklasikinės palaidinės apvaliu ar trikampiu kaklu. Būna vienspalvės ir margos. Gaminamos iš įvairių audiniu: viskozės, vilnos, medvilninio audinio ir kitų. Mūsų rekomenduojamos palaidinės su papildomomis skraistėmis, palaidinės su kišenėmis, susagstomi megztiniai ar net užtraukiami švarkeliai.

VAAUdress.eu rasite tik Lietuvoje pagamintas palaidines ir kitus moteriškus rūbus. Visi mūsų gaminiai pasižymi tuo, jog gaminami didelių dydžių. Palaidinės ilgomis rankovėmis  gaminamos net iki 60 dydžio.